Fillimisht ishte projektuar të luhej në stadiumin “Elbasan Arena”, por përfundimisht është vendosur të zhvillohet në Kamzë.

Ndeshja e javës së 33-të mes Dinamos dhe Skënderbeut do të luhet të hënën në orën 16:45 në stadiumin e Kamzës dhe kjo konfirmohet zyrtarisht edhe nga FSHF-ja.

Në fakt, në këtë impiant blutë kanë një kujtim të mirë në start ndaj Kastriotit, ku fituan 0-2, por në ndeshjet e tjera të luajtura, vetëm kanë humbur, një herë ndaj krutanëve dhe një herë me Kukësin.