LIVE, Vllaznia – Kukësi 1-0 Da silva 42′

45’+2′ Gjyqtari i vërshëllen bilbilit. Skuadrat i drejtohen dhomave të zhveshjes për t’u kthyer përsëri në fushë pas 15 minutave.

42′ Gooooool! Erdenis Gurishta jep një krosim perfekt me të majtën e tij, që shërben si asist për David Da Silvën. Braziliani kërcen në zonën kundërshtare dhe me kokë e ndal topin në rrjetë.

1′ Nis sfida në Shkodër.

Vllaznia: Zogoviç, Gurishta, Adili, Bulatoviç, Hakaj, Krymi, Jonuzi, Kruja, Da Silva, Hoxhaj, Aralica

Kukësi: Xhika, Bytyçi, Lulaj, Pëllumbi, Dragoshi, Gj. Taipi, Gavazaj, Sh. Taipi, Feizhao, Milunoviç, Basha