Mbrojtesi i Vllaznise, Abdurraman Fangaj eshte i pasigurt ne lidhje me te ardhmen e tij. Keshtu ditet e fundit, eshte folur qe Flamurtari e ka ne plane per sezonin e ardhshem, teksa shkodrani shihet si nje element i rendesishem per mbrojtjen vlonjate.

Futbollisti, ne nje prononcim per “Shkodra Sport”, ka thene se deshira e tij eshte ta mbylle sezonin me Vllaznine, duke fituar Kupen e Shqiperise, por nga sa kuptohet nuk eshte i sigurt, nese do te vazhdoje me kuqeblute apo jo, per disa arsye te tjera.

“Jam nen kontrate edhe per sezonin e ardhshem me Vllaznine. Shpresojme ta mbyllim sezonin ne zonen europiane dhe te jemi fitues te Kupes se Shqiperise. Megjithate, se cfare do te ndodhe ne te ardhmen, e di vetem Zoti.

E ardhmja ime tek Vllaznia? Mbetet per t’u pare. Nuk preferoj te flas per ofertat qe mund te vijne drejt meje, perderisa jam nen kontrate me Vllaznine”,-mbylli prononcimin e tij, mbrojtesi i Vllaznise, Abdurraman Fangaj.
Maringlen ZHIVANI