Tirana pas Erjon Hoxhallarit mund të humbasë një tjetër lojtar.

Bëhet fjalë për Filip Najdovskin. Mbrojtësi është edhe më larg bardhebluve.

Shanset që ai të rinovojë janë shumë të ulëta.

Lojtari me shumë mundësi pret të mbyllet sezoni dhe të largohet nga Tirana. Ai ka pak shanse të qëndrojë, por nuk është thënë fjala e fundit.

Ende asgjë përfundimtare për Tolin e Toshevskin.