Pas Ardit Deliut, një tjetër futbollist është larguar nga Laçi ditën e sotme.

Bëhet fjalë për kapitenin Aleksandar Ignjatovic.

Serbi ikën pas tre sezonesh nga bardhezinjtë dhe në rrjetet sociale i ka falënderuar të gjithë në kampin e Laçit.