Getafe, Atletico Madrid dhe Rayo Vallecano janë tre klubet spanjolle që lakohen si të interesuara për Gareth Bale.

Uellsiani ka thyer heshtjen së fundmi dhe ka hedhur poshtë një pistë, që sigurisht askush nuk e ka menduar që mund të bëhet.

“E ardhmja? Shiko, nuk do të shkoj te Getafe. Kjo është e sigurt”, është shprehur prerazi Bale, i cili së fundmi u largua nga Real Madrid.