Për Manchester United pritet dita-ditës një goditje e dyfishtë në merkaton e verës.

Dy emra të mëdhenj janë në listën e “Djajve të Kuq” dhe shumë shpejt pritet një transferim i tyre drej Anglisë.

Sipas disa raportimeve nga “TalkSport”, Antony i Ajax dhe Frenkie de Jong nga Barcelona, janë shumë pranë nënshkrimit me klubin anglez.