Ashtu si dhe sezonin e kaluar, edhe sivjet drejtuesit e Klubit te Futbollit Vllaznia kane menduar te kerkojne ndihmen e tifozeve per te perzgjedhur uniformat e perfaqesimit te saj per sezonin e ri.

Çdo gje ka nisur mbremjen e sotme ku kerkohet fillimisht votimi per uniformen e pare, ate me te cilen skuadra i luan ndeshjet ne shtepi, ate me ngjyre kuq e blu.

Permes nje votimi ne websitin zyrtar, tifozet e Vllaznise kane mundesine qe te perfshihen ne kete proces dhe te japin pelqimin e tyre per unformen me te bukur me te cilen skuadra e tyre e zemres do te perfaqesohet ne ndeshjet zyrtare.

Ne ditet ne vijim do te behet sondazhi per perzgjedhjen e uniformes se dyte dhe te trete.Burime prane klubit shkodran bejne te ditur se ndonese ka vetem pak minuta qe eshte hapur sondazhi, ka nje interesim te madh te tifozeve per kete perzgjedhje./SHKODRA-SPORT.COM/

Çdokush qe ka deshire per te marre pjese ne kete sondazh, mund te klikoje ne linkun e meposhtem dhe te shprehe preferencen e tij:

Cilin model preferoni si uniformë të parë për sezonin 2022-2023?