Vllaznia ka vijuar edhe sot te testoje tifozet e saj per perzgjedhjen e modelit te duhur me te cilin do te ndertohet uniforma zyrtare e sezonit te ri futbollistik. Pas marrjes se mendimit per uniformen e pare mbreme, ky proces ka vijuar edhe sot per uniformen e dyte.

Drejtuesit e Klubit te Futbollit Vllaznia ashtu si dhe nje vit me pare, kane dashur te perfshijne edhe tifozet ne kete proces per te perzgjedhur uniformat e perfaqesimit te saj per sezonin e ri.

Permes nje votimi ne websitin zyrtar, tifozet e Vllaznise kane mundesine qe te perfshihen ne kete proces dhe te japin pelqimin e tyre per unformen me te bukur me te cilen skuadra e tyre e zemres do te perfaqesohet ne ndeshjet zyrtare.

Neser pritet qe te behet sondazhi per perzgjedhjen e uniformes se trete. Burime prane klubit shkodran bejne te ditur se ndonese ka vetem pak minuta qe eshte hapur sondazhi i dyte, ka nje interesim te madh te tifozeve per kete perzgjedhje./SHKODRA-SPORT.COM/

Çdokush qe ka deshire per te marre pjese ne kete sondazh, mund te klikoje ne linkun e meposhtem dhe te shprehe preferencen e tij:

Cili është modeli juaj i preferuar për uniformën e dytë të Vllaznisë?