Dinamo do të startojë sezonin e ri të Kategorisë së Parë, nesër ndaj Orikut, në orën 15:00 në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Së fundmi klubi blu i kryeqytetit ka bërë me dije tifozëve çmimet e biletave me anë të një postimi në profilin zyrtar të rrjetit social “Facebook”.

Një biletë në tribunën kryesore A dhe B do të kushtojë 500 lekë ndërsa hyrja në tribunën H do të jetë falas.

NJOFTIMI I KLUBIT TË DINAMOS –

“FC Dinamo njofton të gjithë tifozët që dëshirojnë të ndjekin ekipin në stadium për ndeshjen FC Dinamo – KF Oriku, biletat mund t’i blini tek biletaria e stadiumit “Selman Stermasi”.

Në tribunat dhe një biletë kushton , ndërsa hyrja në tribunën do të jetë !