img_8702-1.jpg

image-10.jpg
img_8735-4.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Shqipëria e Grimës triumfon 3-1 në Prishtinë ndaj Kosovës

Kombëtarja e femrave të Shqipërisë fitoi 1-3 përballë Kosovës në “Fadil Vokrri” të Prishtinës, sfidë e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës. Suksesi në...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR