VOLEJBOLL/ Mbyllet kampionati edhe për Vllazninë e meshkujve. Eliminohet në gjysmëfinale

0
Pas ekipeve te basketbollit dhe volejbollit te femrave, edhe ai i volejbollit te meshkujve te Vllaznise e ka mbylluar sot kampionatin e tij duke u mjaftuar vetem me pozicionimin ne kater me te mirat e vendit, por pa arritur...

VIDEO/ Nora Deda: Ky ishte maksimumi i Vllaznisë për këtë sezon. Tani të mendojmë...

0
Vllaznia ne volejboll per femra e ka mbyllur dje sezonin me perfundimin e ndeshjes se dyte gjymesfinale ndaj Skenderbeut, te cilen e humbi 1-3 dhe kesisoj ne pamundesi te kualifikimit ne finale, i duhet te filloje te beje planet...

VOLEJBOLL/ Skënderbeu fiton 3-1 edhe në Shkodër. Mbyllet kampionati për Vllazninë e femrave

0
Mbyllet kampionati per Vllaznine e volejbollit te femrave. Ashtu siç pritej, ajo e ka patur shume te veshtire te perballet me kampionen ne fuqi te vendit- Skenderbeut dhe me dy humbje ndaj saj ne gjysmefinale, i ka dhene lamtumiren...

VOLEJBOLL/ Vllaznia e meshkujve e humbet gjysmëfinalen ndaj Partizanit

0
Vllaznia e volejbollit te meshkujve e ka humbur ndeshjen e pare gjysmefinale te kampionatit ndaj Partizanit. Ajo eshte luajtur pasditen e sotme ne sallen sportive "Goga" dhe eshte fituar nga volejbollistet e kuq me rezultatin e paster 3-0. Pavaresisht perpjekjeve...

VIDEO/ Sot Vllaznia luan gjysmëfinalen e parë ndaj Partizanit, presidenti Leqejza: Të tregojmë nivelin...

0
Vllaznia e volejbollit te meshkujve arriti qe te mundte Studentin pas tre ndeshjesh dhe te kualifikohej per ne gjysmefinalen e kampionatit, aty ku do te ndeshet me ekipin me te mire aktualisht te kampionatit, Partizanin. Ndeshja e pare do...

VIDEO/ Trajnerja Nora Deda: Kemi filluar planet për sezonin e ri. Duam ta bëjmë...

0
Vllaznia e volejbollit te femrave ka provuar te beje diçka me teper sot ne gjysmefinalen e pare ndaj Skenderbeut, por nuk ia ka dale teksa ka humbur me shifrat 0-3. Duhet thene se vetem ne setin e trete, shkodranet...

VIDEO/ Vllaznia e femrave e humb gjysmëfinalen e parë ndaj Skënderbeut. Reziston vetëm në...

0
Pavaresisht perpjekjeve, Vllaznia e volejbollit te femrave nuk ka arritur dot te beje diçka me shume ndaj Skenderbeut kampion ne fuqi, por eshte detyruar ta pranoje humbjen me rezultatin 0-3 ne gjysmefinalen e pare te kampionatit. Ndeshja eshte luajtur pasditen...

VIDEO/ Trajneri Kalaja: Objektivi u arrit me gjysmëfinalen, por ndaj Partizanit bëjmë lojëra të...

0
Vllaznia e volejbollit te meshkujve me te gjithe sportistet shkodrane, me perjashtim te kanadezit Dube, jo vetem qe nuk "u tremb" nga kater brazilianet e Studentit, por arriti ta munde kete skuader dhe te kualifikohet per ne gjysmefinale te...

Sot gjysmëfinalja e parë, Vllaznia e 42 milionë lekëve, përballë Skënderbeut të 370 milionëve!!!

0
Do te nisin pasditen e sotme ndeshjet e turit gjysmefinal te kampionatit kombetar te volejbollit per femra. Sfida e pare do te jete ajo qe do te zhvillohet ne Korçe ne mes Skenderbeut dhe Vllaznise, ndersa tjera do te...

VOLEJBOLL/ Edhe Vllaznia e meshkujve ia del. Mund Studentin dhe kualifikohet në gjysmëfinale

0
Vllaznia e volejbollit te meshkujve ia ka dale ta fitoje ndeshjen e trete ndaj Studentit dhe si rrjedhoje eshte kualifikuar per ne gjysmefinalen e kampionatit. Ndeshja eshte luajtur pasditen e sotme ne pallatin e sportit "Qazim Dervishi" dhe eshte...