FAQJA E PARE FEATURED VIDEOS

FEATURED VIDEOS

Finalja e Kupës ja kush është favoriti midis Vllaznisë dhe Laçit sipas “bookmakers”-ave

Kupa e Shqipërisë ka ardhur në fazën e saj të fundit, me finalen e madhe që do të vërë përballë Vllazninë dhe Laçin, të cilat do të ndeshen në stadiumin “Air Albania”. Bastet janë hedhur në lojë menjëherë, për të...

Nis topin e parë, zv/kryeministri bëhet qesharak (Video)

Moses Ali, zv/presidenti i Ugandës, ishte protagonist i një skene qesharake në një ndeshje futbolli. Ai do të niste topin e parë në një ndeshje kampionati vendas, por kilogramët e tepërt e tradhtuan. Edhe truprojat e tij nuk e mbajtën dot...

TË GJITHË SHTRIHEN NË FUSHË, TIFOZËT NUK E KUPTOJNË ÇFARË PO NDODH (Video)

Nga Liga e Tretë braziliane vjen një histori interesante. Lojtarët e të dyja ekipeve, madje edhe arbitrat, në një moment janë shtrirë në fushë. Ata kanë qëndruar pa lëvizur për disa minuta. Arsyeja është sepse në fushë kishte një “sulm” grerëzash. Të...

Cum sociis natoque penatibus et magnis, pretium turpis

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

Duis eget consequat velit cuspendisse liquam lobortis

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

Lobortis cursus erat in dictum neque, arcu nulla ornare purus

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

Dignissim in metus etiam vitae lorem, Morbi ornare

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

Adipiscing elit aenean congue porttitor, leo a tristique

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

Suspendisse sit amet tortor urna, dignissim in metus

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

Adipi scing elit aenean congue porttitor

Nulla aliquam nisi sed lorem rhoncus ut adipiscing leo semper.

FUTBOLLI I FEMRAVE

Kombëtarja e Grimës zyrtarizon dy ndeshje miqësore kundër Maqedonisë së Veriut...

Kombëtarja shqiptare e vajzave do të luajë dy ndeshje miqësore kundër Maqedonisë së Veriut dhe Kenias në muajin prill. Federata Shqiptare e Futbollit ka...

HISTORI