GALERIA

Vllaznia fiton 3-1 ndaj Vorës në “Reshit Rusi”

Tjeter fitore per Vllaznine ne kampionat. Kuqeblute kane fituar me rezultatin 3-1 ndaj Vores me gola te shenuar nga kapiteni Lika ne pjesen e pare dhe Hajdari e Zogaj ne te dyten. Ndonese Vllaznia e nisi ne sulm ndeshjen, kane...

FUTBOLLI I FEMRAVE

Klaudia Rrotani “lë” futbollin dhe nis një profesion tjetër

Një nga futbollistet më të mira në Shqipëri aktualisht është Klaudia Rrotani. Ajo jo vetëm që ka spikatur prej vitesh me ekipin "Juban Danja",...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR