FAQJA E PARE Etiketimet Engin Firat

Etiketim: Engin Firat

FUTBOLLI I FEMRAVE

Një italiane do të arbitrojë Vllazninë në Danimarkë

Nese ne Shkoder arbitroi nje estoneze, javen e ardhshme sfiden Fortuna- Vllaznia ne Danimarke do ta drejtoje nje italiane. Keshtu ka vendosur diten e...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR