Hyrje
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/1
 

Vllaznia, rradha e një braziliani dhe e një bjellorusi për provë

Vllaznia, rradha e një braziliani dhe e një bjellorusi për provë

Tre ikin, dy vijnë. Ndodh kështu tek Vllaznia e cila po has shumë vështirësi në gjetjen e lojtarëve cilësorë në merkato. Duke qenë se mundësitë për tregun shqiptar janë të limituara, drejtuesit kanë hedhur sytë drejt tregut të huaj. Por deri më tani, nuk ka asnjë ardhj...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Senad Lekaj akuzon, Vllaznia gati padinë në Prokurori

Senad Lekaj akuzon, Vllaznia gati padinë në Prokurori

Një futbollist, pikërisht Senad Lekaj që pak ditë më parë ishte në provë tek Vllaznia por pa e kaluar dot atë, duket se nuk e ka "kapërdirë" mirë një gjë të tillë dhe sot ka shpërthyer në media. Ka thënë se drejtuesit e këtij klubi vite më parë i kanë kërkuar plot 7 mi...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Izmir Smajlaj kualifikohet për në finalen e Kampionatit Europian

Izmir Smajlaj kualifikohet për në finalen e Kampionatit Europian

Për herë të parë në historinë e atletikës shqiptare një sportist i joni arrin të kualifikohet për në fazën finale të Kampionatit Europian. Ka ndodhur kështu pasditen e sotme me atletin shkodran Izmir Smajlaj i cili në garat e kampionatit që është duke u zhvilluar në Am...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Tuzi: Shtangistët e Vllaznisë stërviten në kushte të papërshtatshme

Tuzi: Shtangistët e Vllaznisë stërviten në kushte të papërshtatshme

Peshëngritësit e ekipit të Vllaznisë prej 7-8 muajsh stërviten në kushte aspak komode, pikërisht në një nga korridoret e dhomave të zhveshjes të pallatit të sportit “Qazim Dervishi”. Ka ndodhur kështu për shkak të prishjes së palestrës së këtij ekipi për shkak të rikon...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Kombëtarja e boksit nis në Shkodër grumbullimin para Botërorit

Kombëtarja e boksit nis në Shkodër grumbullimin para Botërorit

Kombëtarja shqiptare e boksit, në përbërje të së cilës janë 5 sportistë, që nga dita e sotme është grumbulluar në Shkodër. Boksierët e përzgjedhur nga stafi i ekipit kombëtar do të përgatiten këtu për një periudhë dyjavore në prag të marrjes pjesë në Kampionatin Botëro...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Basketbollisti shkodran Celis Taflaj firmos me Viola Basket në A2

Basketbollisti shkodran Celis Taflaj firmos me Viola Basket në A2

Lajm i mirë për basketbollistin shkodran Celis Taflaj. Që nga dita e sotme ai është zyrtarisht lojtar i ekipi italian "Viola Basket" që merr pjesë në kategorinë A2 të basketbollit italian. Lajmin e ka bere te ditur vete klubi italian permes faqes se tij zyrtare. I datë...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Vendin e Artan Kalajës tek Vllaznia mund ta zërë një trajner malazez

Vendin e Artan Kalajës tek Vllaznia mund ta zërë një trajner malazez

Pas dorëheqjes së trajnerit Artan Kalaja nga drejtimi I ekipit të volejbollit të meshkujve të Vllaznisë, vendin e tij mund ta zërë një trajner malazez. Ndonëse ende nuk ka një emër konkret, kjo është ideja paraprake e drejtuesve të klubit shkodran. Për këtë arsye, fill...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Borshi: Federata e Notit gaboi rëndë me ftesën e Olimpiadës

Borshi: Federata e Notit gaboi rëndë me ftesën e Olimpiadës

Afrimi i ditës kur në Rio de Zhaneiro do të nisin Lojërat Olimpike sigurisht që ka shtuar edhe ankthin e atyre sportistëve të cilët ende përfundimisht nuk e kanë të sigurtë nëse do të jenë të pranishëm ose jo në këtë eveniment shumë të rëndësishëm. Ajo për të cilën do ...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

STAR PLUS TV


Star Plus TV gjendet në kanalin 26 UHF. Beni një kërkim automatik
në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e Star Plus Tv, ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi. Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj


Kemi 11 vizitorë n'linjë

Facebook

Italmedica


Qendra e Diagnostikimit "Italmedica"


OpinioneEdhe këtë mijëvjeçar sa gjysma e Qipros?!

Opinion nga Ilir KADIA*
Sapo transmetuam Shqipëri-Qipro, basketboll për 16 vjeçarët. 31-68 na mundën qipriotët e rinj. Të dy palët kanë lindur në vitin 2000. Janë fringo të mijëvjeçarit t [ ... ]


Opinione Njoftim për futbolldashësit

Opinion nga Roland Luçi
Më 25 qershor fillon ne France faza finale e Europianit 2016!
Ajo e verteta dhe jo mashtrimet e deritanishme per publikun leshko europian. UEFA u tall dhe mbushi kasafortat d [ ... ]


OpinionePesë minutat e fundit, pse?!

Opinion nga Giovanni Armillotta
Goli i dytë i Francës, megjithëse është i rëndësishëm për ndryshimin-golat, unë nuk e numeroj pse ka qenë fryti i golit të parë, pa të cilit Shqipëria do  [ ... ]


Video te Fundit


Lajmi Fundit

Me te klikuara

Galeria