Hyrje
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/1
 

Zëvendëspresidenti Isufi: Do ketë masa drastike tek skuadra

Zëvendëspresidenti Isufi: Do ketë masa drastike tek skuadra

Drejtuesit e lartë të klubit Vllaznia paralajmërojnë masa të rënda ndëshkimore për futbollistët, por pse jo paralajmëruese edhe për stafin teknik për situatën e krijuar në skuadër ditët e fundit dhe sidomos me humbjen e djeshme ndaj Partizanit. Ai që ka folur shkurt pë...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Rragami: Kjo Vllazni është një skuadër me probleme

Rragami: Kjo Vllazni është një skuadër me probleme

I zhgënjyer tej mase është larguar pasditen e djeshme nga stadiumit “Loro Boriçi” mjeshtri i futbollit shkodran dhe atij shqiptar Ramazan Rragami. Si rregullisht, vendi i tij është i prenotuar në tribunën VIP bashkë me një tjetër emër të madh të futbollit Hysen Zmijani...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Tufi: Problemi kryesor mungesa e garave për Smajlajn

Tufi: Problemi kryesor mungesa e garave për Smajlajn

Rekordi kombëtar ka disa kohë që është thyer. Rekordmeni i kërcimit së gjati në Shqipëri është shkodrani Izmir Smajlaj me 7.78 metra. Megjithatë 21 vjeçari mund dhe duhet ta thyjë sërish atë. Në shifra edhe shumë më të larta. Mosha e tij shumë e re, të dhënat e shkëlqy...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Indinjohen Qerimaj dhe Tuzi. Klubi ul trajtimin e Kampionit të Europës

 Indinjohen Qerimaj dhe Tuzi. Klubi ul trajtimin e Kampionit të Europës

Klubi shumësportësh Vllaznia ia ka ulur trajtimin ushqimor kampionit të Europës Erkand Qerimaj. Veprimi absurd I drejtuesve të tij justifikohet me faktin se ai nuk është shpallur kampion në garat e zhvilluara muajin e kaluar teksa Qerimaj nuk arriti ta mbyllte garën pë...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Kombëtarja e 18 vjeçarëve sot drejt Zagrebit për Europianin

Kombëtarja e 18 vjeçarëve sot drejt Zagrebit për Europianin

Pasditen e sotme është nisur drejt Zagrebit të Kroacisë kombëtarja shqiptare e 18 vjeçarëve që do të marrë pjesë në Kampionatin Europian të kësaj grupmoshe. Në përbërje të kombëtares sonë bëjnë pjesë 4 sportistë dhe pikërisht ai i Vllaznisë, Erald Muhja, i Tiranës Jurg...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Vllaznia për femra e nis keq kampionatin. Humb 59-85 me Apoloninë

 Vllaznia për femra e nis keq kampionatin. Humb 59-85 me Apoloninë

Skuadra e Vllaznisë në basketboll për femra e ka nisur keq kampionatin e ri. Në ndeshjen e luajtur pasditen e sotme përballë Apolonisë, ajo është mundur me 26 pikë diferencë. Ka qenë një lojë e dominuar totalisht nga fierakët, në rradhët e të cilave luanin edhe dy shko...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Vllaznia për meshkuj fiton 3-1 në Korçë me Skënderbeun

Vllaznia për meshkuj fiton 3-1 në Korçë me Skënderbeun

Ekipi i Vllaznisë në volejboll për meshkuj ka arritur fitoren e parë në kampionat. Ai sot ka luajtur në Korçë me Skënderbeun vendas dhe në fund ka fituar me rezultatin 3-1. Djemve të trajnerit Artan Kalaja nuk e kanë patur shumë të lehtë për ta fituar këtë takim. Ata k...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

Rikthehet hendbolli në Shkodër. Vllaznia merr pjesë në kampionat

Rikthehet hendbolli në Shkodër. Vllaznia merr pjesë në kampionat

Pas dy vitesh ndërprerje, sot ka rinisur sërish kampionati kombëtar i hendbollit. Këtë herë me pjesmarrjen e katër ekipeve, pikërisht Vllaznisë, Elbasanit, Tiranës dhe Flamurtarit. Java  e parë ka dhuruar sfidën e parë, atë në mes Vllaznisë dhe Elbasanit. Kjo ndeshje ë...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
More:

STAR PLUS TV


Star Plus TV gjendet në kanalin 26 UHF. Beni një kërkim automatik
në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e Star Plus Tv, ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi. Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj


mod_vvisit_counterSot1141
mod_vvisit_counterDje1941
mod_vvisit_counterKete jave6189
mod_vvisit_counterTe gjitha2338148

Sot: Tet 21, 2014
Kemi 14 vizitorë n'linjë

Facebook

Italmedica


Qendra e Diagnostikimit "Italmedica"


OpinioneOPINION..... por jo nga Tirana- Gjakëprishurit

Opinion nga Adriatik DOSTI Nuk desha te shkruaja per kete teme ,pasi e kam shume te veshtire ta konceptoj e jo me ta gelltise se si njeriu mund te dale kunder vetes e te mohoje deri edhe gjakun e tij [ ... ]


OpinioneTiranë- Beograd-Tiranë

Opinion nga Blendi Fevziu

Linja ajrore ka ndërruar emër e me gjasë edhe pronar, por stjuardesat ngjajnë po ato që JAT ka pasur për shumë vite me radhë në udhëtimin Beograd – Tiranë. Flasin [ ... ]


OpinioneLeter çunave te kombetares

Nga Julian DEDA
Miremengjes trima! Sot gjuha shqipe me duket me e bukur se kurre dhe ngjyrat e flamurit me duken me te bukura se kurre. Prandaj kam deshire qe nepermjet kesaj letre t'ju falenderoj pu [ ... ]


Video te Fundit


Lajmi Fundit

Me te klikuara

Galeria