FAQJA E PARE Autorët Postime nga SHKODRA SPORT

SHKODRA SPORT

1578 POSTIME 0 KOMENTET

FUTBOLLI I FEMRAVE

Kombëtarja U19 e femrave në një turne në Bullgari. Një e...

Kombëtarja shqiptare e femrave për grupmoshën nën 19 vjeç do të marrë pjesë në turneun ndërkombëtar “Pirin Women’s Cup” në Bullgari nga datat 7...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR