Ish- futbollisti i Vllaznise dhe i kombetares shqiptare Klodian Duro eshte skualifikuar nga “Big Brother Vip” dhe si rrjedhoje eshte detyruar te dale nga shtepia ku ka qene sebashku me pjesmarresit e tjere te ketij “reality show”.

Nga sa mesohet, arsyeja ka te beje me nje deklarate te papranueshme qe ai ka bere mbreme pas emisionit. Pas përfundimit të tij banorët janë mbledhur të gjithë në darkë ku nuk mungoi as alkooli.

Si duket Klodian Duro nuk e ka mbajtur dot pijen duke shpërthyer në kërcënime dhe duke treguar dhe arsen pse dhunonte partneren.

“Ruhuni nga unë se kur kam rrahur gruan a e di si më dukeni ju. Po i futa dhe një gotë raki”, janë disa nga fjalët e thëna nga Klodian Duro nën efektin e alkoolit.

Pikerisht kjo deklarate ka bere qe produksioni i ketij emisioni te marre vendimin drastik per ta larguar ish- futbollistin kuqezi nga vazhdimi i metejshem i tij./SHKODRA-SPORT.COM/