Ndeshja midis Teutës dhe Kukësit është mbyllur në barazim. Sfida në kuadër të javës së 6-të të Superiores u mbyll 0-0.Një sfidë me ritëm, por pa arritur që të shënohej të paktën një gol. Kështu durrsakët dhe verilindorët ndajnë nga 1 pikë.

Kukësi kalon në vendin e parafundit në kuotën e 4 pikëve duke parakaluar Dinamon. Teksa Teuta me 1 pikë më shumë se Kukësi rënditen në vendin e 8-të të klasifikimit.

TEUTA – KUKËSI 0 – 0

Formacionet zyrtare:

Teuta: Vata, Kruja, Qaqi, Jazxhi, Gjinollari, Kotobelli, Daja, Beqja, Fili, Arifi, Daci. Trajner: Edi Martini

Kukësi: Tafas, Lamçe, Lala, Zhongo, Reçi, Momoh, Mbarak, Hasaj, Basha, Salami, Beshiraj. Trajner: Stavri Nica