Me caktimin e çifteve gjysmefinaliste dhe datat e ndeshjeve, Federata Shqiptare e Futbollit ne bashkepunim me kater klubet pjesmarrese ne “Final 4” ka nisur edhe punen per shitjen e biletave dhe çdo gje tjeter qe ka te beje me organizimin e ketyre ndeshjeve.

Nderkohe pak minuta me pare, klubi shkodran permes faqes zyrtare ka bere te ditur se duke filluar nga pasditja e sotme do te nise shitja ne Shkoder e biletave te ndeshjes gjysmefinale ndaj Egnatias. Ja njoftimi i shperndare:

Të nderuar sportdashës!
Ju bëjmë me dije se duke filluar nga sot pasdite, biletat per ndeshjen gjysmëfinale Egnatia – Vllaznia, do mund t’i gjeni edhë në Shkodër, në pikat e mëposhtme:

– Biletaria e Stadiumit “Loro Borici”
Enjte – Shtune
Ora 10:00 – 17:00

– Dyqani UNIVERSAL
E marte – Shtune
Ora 09:00 – 20:00

– ONLINE

Biletat


!