Merr fund vuajtja për Armando Brojën te Çelësi.

Sulmuesi i kombëtares shqiptare është përzgjedhur si titullar për ndeshjen e sotme ndaj Fulhamit në Premier Ligë.

Mesa duket rezultatet e dobëta të Çelësit në këtë fillim sezoni dhe dëmtimet e shumta, por edhe forma në rritje e Brojës pas dëmtimit të gjatë, kanë bërë që trajneri Poçetino t’i besojë si titullar.

LIVE FULHAM-ÇELSI 0-2
18′ Mudrik, 20′ Broja