Vllaznia e femrave pret dhe njëherë në “Loro Boriçi” Vorskla-Kharkiv për ndeshjen e kthimit, ku është gati për një rezultat historik.

Vajzat shkodrane do të kërkojnë fitoren në mënyrë që të arrijnë fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve.

Ndeshja e parë mes të dyja skuadrave u mbyll në barazimin 1-1, e cila gjithashtu u luajt në “Loro Boriçi”.

LIVE: Vllaznia 1-0 Vorskla