Skuka ka zgjedhur që ta kalojë këtë pasdite në stadium.

Partizani do të përballet kundër Erzenit në ditën e dielë dhe për këtë arsye sulmuesi ka gjetur kohën për të parë kundërshtarin e ardhshëm.

Lojtari ndodhet në Durrës për të parë takimin mes Teutës dhe Kukësit.

Kjo pasi kryeqytetasit do të ndeshen me Kukësin në javën e ardhshme të Superiores dhe Skuka i sheh kështu nga afër mbrojtësit e ekipit të Gegës.