Sulmuesi i Barcelonës, Ferran Torres që u dëmtua në duelin kundër Osasunës, tashmë po mendon për rikuperimin e tij për të ndihmuar sa më shpejt skuadrën.

Këtë e ka treguar valenciani në rrjetet e tij sociale, ku ka ndarë një mesazh motivues ku ka bërë të qartë se do të rikthehet me stil.

“Mentaliteti është i njëjtë. Puna dhe motivimi janë edhe më të mëdha. Do të kthehem plot forcë dhe me më shumë dëshirë për të ‘kafshuar’ më shumë se kurrë për të arritur objektivat.

Faleminderit! Ju do peshkaqeni!”, ka shkruar Ferran Torres.