Skënderbeu dhe Vllaznia kanë ndarë pikët në barazimin 2-2 në Korçë në një ndeshje ku ndodhi gjithçka, në më shumë se 90 minuta lojë për shkak të ndalesave të njëpasnjëshme.

Skënderbeu-Vllaznia 2-2
24′ Nikaj, 83′ (p) Zguro / 41′ Da Silva, 52′ Mustedanagiç