Levizjet e skuadrave te Superiores ne merkato vijojne. Klevi Qefalija është zyrtarisht pjesë e Dinamos. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi blu.

Postimi i plotë

FC Dinamo City ka kënaqësinë të njoftojë se Klevi Qefalija është zyrtarisht pjesë e 18 herë kampionëve.

Qefalija e ka nisur karrierën fillimisht me skuadrën dinamovite, për të kaluar më tej në akademinë dhe skuadrën e parë të KF Tiranës.

20-vjeçari luan në qendër të mesfushës dhe do të jetë një vlerë e shtuar për skuadrën tonë.