Çelsi po përgatitet për sfidën e kthimit në gjysmëfinalen e Kupës së Ligës për të përmbysur rezultatin e ndeshjes së parë me Midëllsbroun.

Gjatë konferencës për shtyp, trajneri i “Bluve” të Londrës, Mauricio Poçetino është ndalur dhe te Armando Broja, i cili është një nga temat më të nxehta këtë merkato dimri.

“Largimi i Armando Brojës? Në këtë moment, nuk ka asnjë lajm. Çdo gjë është e qetë dhe kjo është gjë e mirë. ne po punojmë mjaft mirë”, ishin fjalët e teknikut argjentinas.

Kujtojmë që për Brojën kanë shfaqur interes klube nga Premier Liga si Uest Hem, Ullvërhempton dhe Fulhem.