Vllaznia pret Laçin në “Loro Boriçi” në orën 18:00 në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në Superiore.

Shkodranët nuk fitojnë prej 3 ndeshjesh në kampionat dhe kërkojnë të rikthehen te suksesi.

Kurbinasit duan të vijojnë me fitoren pas asaj që morën në Durrës ndaj Teutës dhe për t’i ikur vendit të tetë, që të çon në play-out.

LIVE VLLAZNIA-LAÇI 1-0