Vllaznia do të presë Partizanin në “Loro Boriçi”, në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Kategorisë Superiore.

Të dyja skuadrat vijnë me pretendime të mëdha teksa në fushë do të kërkojnë vetëm tre pikët.

Trajnerët Memelli dhe Zekiç kanë hedhur në fushë më të mirët për të triumfuar në këtë duel që pritet të jetë shumë i luftuar.

LIVE VLLAZNIA-PARTIZANI 0-0