Vllaznia pret Teutën në sfidën e fundit të javës së pestë të Superiores me të dyja skuadrat që kërkojnë vetëm tre pikët.

Shkodranët vijnë nga një disfatë me përmbysje përballë Laçit dhe për këtë arsye nuk duan të rrezikojnë më shumë.

Nga ana tjetër, durrsakët morën fitoren e parë javën e kaluar me Skënderbeun dhe duan të vazhdojnë me këtë ritëm.

LIVE VLLAZNIA-TEUTA 2-0
15’ 42’ Bekim Balaj