Shqipëria do të përballet në mbrmëjen e sotme ndaj Spanjës. Takimi do të nisi në orën 19:45 në këtë përballje miqësore.

 

 

 

 

 

Ndërkohë pak minuta më parë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare. Myrto Uzuni dhe Thomas Strakosha janë ulur në stol, teksa nga minuta e parë e nis Armando Broja dhe Cikalleshi.