Fanellat e Liverpoolit për sezonin e ardhshëm 2024/25 janë publikuar tashmë në faqet e internetit dhe thuhet me siguri se ato do të jenë tri modelet që klubi anglez do t’i bartë gjatë sezonit të ri.

Tifozët e futbollit e duan ripërtëritjen e një sezoni të ri kur fanellat e reja të klubit të tyre zbulohen për sezonin e ardhshëm dhe tifozët e Liverpoolit duket se janë trajtuar herët.

Fanellat e Reds për sezonin 2024/25 janë zbuluar tashmë në internet dhe ato janë thjesht fantastike.

Faqja e njohur Footy Headlines ka postuar foto të zbuluara të fanellave të Liverpoolit për sezonin e ardhshëm, pavarësisht se sezoni 2023/24 është vetëm në gjysmë të rrugës.

Mbështetësit e klubit anglez do të shpresojnë të shohin lojtarët e tyre yje si Mohamed Salah dhe Virgil van Dijk duke veshur fanellat e reja si kampionë të Ligës Premier, ndërsa skuadra e Jurgen Kloppit e gjen veten të përfshirë në një garë konkurruese për titull.

Më poshtë keni tri fanellat e Liverpoolit për sezonin 2024/25, të cilat pritet t’i vesh për ndeshjet si vendas, mysafir dhe ato të tretat për disa nga ndeshjet.

Fanella e parë

https://x.com/footy_headlines/status/1743303877250736390?s=46&t=uxzAxPu7ny5aZZSNF1Cw9Q

Fanella e dytë

https://x.com/footy_headlines/status/1743400760631583087?s=46&t=uxzAxPu7ny5aZZSNF1Cw9Q

Fanella e tretë

https://x.com/footy_headlines/status/1743515263750774899?s=46&t=uxzAxPu7ny5aZZSNF1Cw9Q