Festimet e 105 vjetorit te krijimit te Vllaznise ende nuk kane perfunduar. Diten e sotme priten te tjera surpriza nga klubi shkodran dhe njera prej tyre sapo eshte zbuluar.

Ne ndeshjen ndaj Egnatias qe do te startoje ne oren 17:00 ne stadiumin “Loro Boriçi” futbollistet do te zbresin ne fushen e lojes me fanellat e dizenjuara enkas per kete takim ku dallohet qarte ne pjesen e perparme edhe logoja e 105 vjetorit.

Nga sa mesohet, menjehere pas ndeshjes keto fanella do te dalin ne shitje dhe ata qe do te kene deshire ta kene si kujtim, mund ta porosisin ate. Ja njoftimi i klubit shkodran:

Ë

Ekipi ynë në ndeshjen e sotme ndaj Egnatias do të zbresë në fushë me fanellën e dizenjuar me logon e 105 vjetorin e klubit.

Për të gjithë ata që duan ta kenë kujtim këtë fanellë, ju bëjmë me dije se pas përfundimit të ndeshjes, ato do të jenë në shitje në https://shop.vllaznia.al/shop/

Nxitoni të bëni tuajën fanellën që përfaqëson më shumë se një shekull histori e sukses!