Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, donte të qetësonte situatën përpara debutimin të së dielës në Premier League kundër Breighton.

“Jam shumë i lumtur me Cristiano Ronaldon, ne kemi një sulmues shumë të mirë.

Ai është këtu me ne dhe është pjesë e ekipit.

A do të luajë ai të dielën? Do të shohim”, është shprehur tekniku holandez.