Po behen plot 4 muaj qe eshte pa stervitje te rregullt, por forma e saj duket se eshte e shkelqyer. Te pakten kjo tregon ne linjat qe ajo na prezanton permes fotove qe ka postuar ne rrjetet sociale.

E kemi fjalen per volejbollisten e Vllaznise dhe te kombetares shqiptare Antoneta Molla. Ajo ka qene ditet e fundit duke shijuar rrezet e diellit ne Lumin e Shales dhe nuk ka hezituar te beje edhe disa poza te bukura te cilat i ka ndare me ndjekesit e saj na intagram.

Molla perveçse nje sportiste shume e mire, eshte edhe nje femer shume e bukur dhe linjat e saj jane te mrekullueshme. Jo me kot ka edhe shume fansa. Megjithate ajo si te gjitha volejbollistet e tjera te Vllaznise mezi po pret rihapjen e pallatit te sportit per te vijuar me stervitjen.

Periudha e fundit nuk ka qene shume e qete per volejbollin e femrave te Vllaznise megjithate ardhja e veres u ka dhene mundesi sportisteve te shijojne edhe plazhin dhe kete ata po e bejne ne menyren e duhur.
www.shkodrasport.com