Me trup në Çeki, por me zemër në Tiranë!

Bitri e ka të gjithë vëmendjen te derbi i sotëm që do të luhet mes Partizanit dhe Tiranës.

Mbrojtësi i njohur ka postuar një fotografi në Instagram kur na ndajnë edhe pak orë nga ndeshja.

Pikërisht nga ai derbi i fituar nga Partizani, teksa lojtarët iu përgjigjën rastit të Aleksit më herët, duke marrë flamurin e Partizanit për ta vendosur në mesfushë, si për të thënë që kryeqyteti u përket atyre. “Digjeni vendin”, shkruan Bitri.