FAQJA E PARE SHKODRA SPORT

SHKODRA SPORT

VIDEO/ Eljaz Guri në studion e Podcast të ‘Shkodra Sport’: Pensioni i posaçëm? Nuk...

0
Nje nga emrat me te medhenj te mundjes shkodrane dhe asaj shqiptare- Eljaz Guri, ka qene i ftuar i rradhes ne studion e Podcast te "Shkodra Sport". Ai nder te tjera eshte shprehur i lumtur per te gjitha arritjet...

Arbana Xhani (Bekteshi) në Podcastin e ‘Shkodra Sport’: Vllaznia është markë, krenare që kam...

0
E ka filluar karrieren me Vllaznine dhe e ka mbyllur me te. Ne mbi 20 vite karriere ka arritur ta nderoje kete emer dhe si rrjedhoje eshte i lumtur qe e ka perfaqesuar ate. E kemi fjalen per kampionen,...

‘Talenti i Vitit’/ Demian Çuni: I gëzuar për çmimin, xhudo është disiplinë dhe sport

0
Nga Endri ÇINARI Në çmimet e fundvitit të organizuara nga “Shkodra Sport” ai u vlerësua si një nga talentet e vitit. Fjala është për Demian Çunin, xhudistin shkodran që shkëlqeu në vitin që po mbyllet. Në një prononcim për gazetën...

INTERVISTA/ ‘Talentja e vitit’, Tafrruku: Nuk e prisja çmimin, sporti i notit shumë i...

0
Nga Endri ÇINARI Viki Tafrruku ishte një nga talentet që u vlerësua në këtë fundvit për vitin që po lamë pas. Notarja e ekipit të Vllaznisë u vlerësua nga “Shkodra Sport” për vitin 2023. Për gazetën ajo ka folur për...

INTERVISTA/ Medina Hykaj: Krenare që jam mes talenteve të vitit, me Vllazninë dua të...

0
Ishte një nga sportistet që me performancën e saj la gjurmë në vitin e shkuar. Duke merituar kështu edhe titullin si një prej talenteve të vitit, akorduar nga “Shkodra Sport”. Medina Hukaj tregon në një intervistë për gazetën se...

‘Talenti i vitit’, Paola Gjyshja: Falenderoj të gjithë ata që më mbështetën, Vllaznia dhe...

0
U cilësua si një nga talentet e vitit nga ceremonia e fundvitit e organizuar nga “Shkodra Sport”. Fjala është për Paola Gjyshen, volejbollisten e Vllaznisë. Në një intervistë për gazetën ajo shprehet e emocionuar për çmimin që ka marrë....

‘Talenti i vitit’/ Kolindo Kiri: I vlerësuar për çmimin që mora, ja objektivi...

0
Nga Endri ÇINARI Kolindo Kiri, një prej atletëve të Vllaznisë fitoi çmimin si talenti i vitit, akorduar nga “Shkodra Sport”. Për gazetën ai ka folur në një intervistë ku shprehet i emocionuar për këtë vlerësim. Ai gjithashtu tregon edhe vështirësitë...

‘Talenti i vitit’/ Flavio Venomi: Falenderoj të gjithë për vlerësimin, çiklizmi është sakrificë

0
Nga Endri ÇINARI Në çmimet e fundvitit të organizuara nga “Shkodra Sport” ai u vlerësua si një nga talentet e vitit. Fjala është për Flavio Venomin, çiklistin shkodran që shkëlqeu në vitin që po mbyllet. Në një prononcim për gazetën...

‘Talenti i vitit’/ Klaudia Borci: E lumtur për çmimin e ‘Shkodra Sport’, sukseset me...

0
Nga Endri ÇINARI Klaudia Borçi ishte një nga talentet që u vlerësua në këtë fundvit për vitin që po lamë pas. Sulmuesja e ekipit të Vllaznisë për femra u vlerësua jo vetëm nga “Shkodra Sport”, por edhe nga FSHF në...

VIDEO/ Bernada Rreshpja në podcastin e ‘Shkodra Sport’: Vllaznia ka një vend të veçantë...

0
Bernada Rreshpja ka qene nje nga "10 personazhet me te mira te vitit 2023" zgjedhur nga gazeta "Shkodra Sport". Basketbollistja e Vllaznise po spikat duke qene pikeshenuesja me e mire e kampionatit, ndonese rivaliteti per kete trofe individual ka...