Rikthehen ne Abissnet Superiore arbitrat nga Shkodra pikerisht ne sfiden e mbijeteses ne “Niko Dovana” mes Erzenit dhe Bylisit qe do te startoje sot duke filluar nga ora 15.00.

Ne kete sfide e cila do te gjykohet nga Enea Jorgji do te jene dhe dy arbitra nga kolegjiumi i Shkodres.

Keshtu asistent i dyte do te jete Jetmir Podgorica ndersa ne sistemin Var do jete Indrit Myrtja.

Trupa e plote ne finalen e mbijeteses eshte kjo Enea Jorgji (Elbasan), Renato Malaj(Vlore), Jetmir Podgorica (Shkoder), Silvio Dyrmishi( Elbasan) Var:Indrit Myrtja (Shkoder) Avar:Denis Agaraj (Tirane).
Fatos Lamaj