Erzeni nuk ka humbur kohë dhe ka gjetur akordin me Paul Komolafe. 23-vjeçari është qendërsulmues dhe shihet si talent për të ardhmen.

Dhe pse ishte pa skuadër prej verës, Erzeni ka vlerësuar të dhënat e mëparshme të nigerianit.

Po ashtu vlen të theksohet se Erzeni ka ditur si të gpdasë në raste të tilla.

Ky është transferimi i parë për shijakasit në merkaton e dimrit. Me një gjatësi 1.86m, Komolafe shihet si element i rrezikshëm për kundërshtarët./NEWSPORT/