Fjala e presidentit të ekipit turk Bursasport në konferencë për shtyp është duke bërë xhiron e internetit. Klubi turk para disa ditësh kishte arritur akordin me lojtarin Allano Lima dhe sot ishte dita që ai do të preznatihej nga presidneti Ali Aj.

Por duket se presidenti e kishte mendjen tek supermodelja braziliane Adriana Lima, saqë tha edhe emrin e saj në gjatë prezantimit, në vend të thoshte emrin e futbollistit brazilian.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni gafën e presidnetit të klubit turk.