Ish-bashkëshortja e Dzemaili-t, shkodrania Erjona Sulejmani ka zbuluar më shumë për veten e saj duke kthyer disa përgjigje në një pyetësor në “Instagram”, në një ndër të cilat ka zbuluar tifozerinë e saj për Inter-in.

A të pëlqejnë më të vegjlit?

“Mosha nuk ka rëndësi.”

A beson në lidhje afatgjata?

“Po.”

Do doje një fëmijë tjetër?

“Dy të tjerë.”

Sekreti i bukurisë?

“Dashuria.”

E ke menduar të marrësh pjesë në Big Brother?

“Po.”

Pse vetëm në foto?

“Sepse jam single.”

Projektet e ardhshme?

“Një familje e madhe.”

Nga cilat vlera nuk do të hiqje kurrë dorë?

“Respekt, dinjitet, humanitet.”

Çfarë shikon te një mashkull?

“Sigurisht dua që fiziku i tij të më godas. Më pëlqejnë meshkujt me muskuj. Por kur të hap gojën ai duhet të dijë si të më prezantohet dhe të më hipnotizojë.“

Je po aq e bukur sa goli në minutë të 90’ i Interit në derbi…
“Dashuri… jam e çmendur për Inter-in.”