Inter Miami nuk heq dorë nga Leo Messi dhe në SHBA shpresojnë ta bindin yllin argjentinas të lërë PSG-në për ta.

AS raporton se David Beckham po bën ofertën për Messin, që të trënsferohet në MLS.

Jo vetëm kaq, pasi raportohet se edhe PSG po mendon ta zëvendësojë sulmuesin e marrë në verë me parametra zero.

Mohamed Salah, i cili nuk po gjen marrëveshjen me Liverpool për rinovimin, shikohet si pasuesi i Messit te PSG