Juventusi duket se po bëhet gati për sezonin e ri dhe këtë e ka treguar së fundmi me prezantimin e fanellave të reja.

Klubi bardhezi ka postuar së fundmi fanellën e parë që lojtarët do të veshin në sezonin 2023/24, që vjen me një risi.

Ngjyra bardhezi vjen e ndërthurur me atë gold, ndërsa në sponsorin “Jeep” bie në sy detajet me vetëtima.