Vllaznia po shkon drejt fundit te pergatitjeve per ndeshjen e rradhes, ate qe do te luaje te henen ne ora 17.45 ndaj Kastriotit ne stadiumin “Loro Boriçi”.

Nderkohe diten e sotme, klubi shkodran ka bere te ditur se ka nisur shitja online e biletave te kesaj ndeshje, nderkohe qe neser do te filloje shitja ne sportelet prane stadiumit.

Ajo qe vihet re eshte se çmimet e biletave nuk kane ndryshuar as per kete ndeshje. Nje bilete ne tribunen VIP kushton 1500 leke te reja, ne tribunat A dhe B kushton 1000 leke, ne tribunen D (ate perkarshi) bileta kushton 500 leke, ndersa ne tribunen C kushton vetem 200 leke.

Klubi u ka bere thirrje tifozeve per ta mbeshtetur skuadren e tyre ne kete ndeshje, por edhe vete tifozet konstatohet se kane nisur prej ditesh organizimin per kete takim ku natyrisht qe shpresojne te marrin fitoren e t’i afrohen ne vetem 2 pike Kukesit te vendit te trete./SHKODRA-SPORT.COM/