Vllaznia e femrave ka arritur të kalojë në grupet e Champions League.

Një sukses historik për Shqipërinë dhe Shkodrën.

Pak më parë u zbardh edhe shorti i grupeve të Champions League.

Vllaznia ndodhet në grupin A të ferrit bashkë me PSG, Real Madrid dhe Chelsea.