Juventusi pret Interin në shtëpi në sfidën e javës së 31-të të Serisë A, në një kampionat që sa vjen e bëhet më emocionues.

Të dyja skuadrat kanë si qëllim vetëm fitoren dhe tre pikët për të qëndruar në garën e ndezur për kampionat.

Juventusi vjen pas një fitore në shtëpi përballë Salernitanës, ndërsa Interi vjen pas dy barazimeve me Fiorentinën dhe Torinon.

REZULTATI LIVE:

JUVENTUS 0-0 INTER