Do të startojë në orën 16:45 në “Loro Boriçi” të Shkodrës, dueli mes Teutës dhe Kastrioti, që do të përmbyllë javën e 25-të të Superiores.

Të dyja skuadrat do të zbresin në fushë, për të marrë maksimumin në këtë duel.

Si kampionët në fuqi të Teutës ashtu edhe krutanët e trajnerit Çela janë duke lunduar në ujërat e turbullta të mbijetesës, teksa një gabim në duelin e sotëm kushton shtrenjtë:

LIVE TEUTA-KASTRIOTI 0-1
41′ Kaina