Vllaznia dhe Egnatia do të përballen në orën 18:00 në stadiumin “Loro Boriçi” në ndeshjen e kthimit, të vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë.

Rrogozhinasit vijnë të avantazhuar në këtë ndeshje, pas triumfit në sfidën e parë në “Arena Egnatia” me rezultatin minimal 1-0.

Ndërkohë, kuqeblutë kanë si synim përmbysjen për të shkuar në finalen e madhe të Kupës së Shqipërisë.

LIVE VLLAZNIA-EGNATIA 1-0