I ftuar në emisionin “Dueli Botëror”, trajneri i njohur, Ismet Munishi e ka komentuar ndeshjen Argjentinë – Arabinë Saudite.

Ai deklaroi se “nëse kish qenë Maradona gjallë, i kish mujtë me Expresso”.

Munishi po ashtu deklaroi se “Messi nuk i afrohet Maradonës as deri te thembra”.

Nje diskutik ky qe ka kohe qe zgjat dhe me siguri qe nuk do mbaroje asnjehere sepse secili prej tyre ka simpatizantet e tij qe padyshim i mbrojne dhe i çojne ne qiell.