Skuadra portugeze Rio Aves do të donte ta kandidonte që tani për Çmimin Pushkash, pra të golit më të bukur të vitit.

Perla e Tiago Andre është thjesht e pabesueshme. Realizoi me roveshatë në një pozicion shumë të vështirë në takimin kundër Belenenses U-23.

Kjo do te thote se golat e bukur nuk shenohen vetem ne ndeshje te medha dhe nga lojtare te medhenj. Mjafton te shikoni kete video dhe do te bindeni per kete.